BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kas esu ir ką rašau. Sugrįžimas.

Po trejų metų pertraukos, nusprendžiau pratęsti tai, ką pradėjau. Džiaugiuosi, kad visus tuos metus saugojau į galvą šovusias mintis, ir sugebėjau jas atgaivinti. Kartu su didesne rašymo patirtimi ir patobulinta gramatika bei skyryba, žadu iš naujo kibti į darbą, ir tikiuosi, kad istorijos pratęsimas jūsų nenuvils.

_______________

Sveiki.

Pradėsiu nuo prisistatymo. Esu jauna ir laaabai tiesmukiška vilnietė. Nuo mažumės dievinu viską, kas susiję su literatūrą - skaitymą, rašymą, teksto suvokimą, interpretacijas ir panašiai. Iš karto atsiprašau visų už begalines gramatines klaidas - rašydama kompiuteriu neretai jas pražioplinu, kadangi iš prigimties nesu labai dėmėsinga.

Matyt ne vienam bus kilęs klausimas - kas čia per nesąmonių muziejus? Paikos istorijos, išsidraikiusios mintys, o dar ir pusė personažų kažkur matyti…  Ar tik tai nebus kažkokia Hario Poterio parodija?

Na, tiesą pasakius, laikydami tai išsityčiojimu iš seno gero Poterio būsite dalinai teisūs. Aš augau su šia knyga ir filmais, ir po premjeros tesiog negaliu atsigauti, jog viskas ėmė… Ir baigėsi. Paprastai esu linkusi rašyti angliškai, ir daug gaunu bendrauti su užsieniečiais, tad ilgainiui teko pastebėti tokį gan įdomų, bet Lietuvoje visiškai nepaplitusį dalyką - Fan Fiction. Tai tesiog fanų kuriamos istorijos pagal tam tikrą knygą, filmą, gal net kompiuterinį žaidimą. Po kelių dienų mąstymo nusprendžiau, kad noriu ir pati pabandyti kažką tokio, bet kadangi nesinori gadinti Lietuvos reputacijos prieš užsieniečius, jeigu jau man labai nepasiseks,  sumaniau pradžiai praktikuotis lietuviškai.

Kadangi visą tai tėra mėgėjiškas mergaitės rašliavojimas, siekiant nors kažkiek patobulėti, jūsų kritika ir pastebėjimai yra kaip niekad laukiami. :)

Ačiū. :)

Rodyk draugams